Tuotekuvaus
150W LED-hallivalaisin korkeiden tilojen valaisuun. Käytetään teollisuushallien ja varastojen valaisuun. Tehokas valaisin suurella valokulmalla takaa hyvän ja tasaisen valon koko tilaan. Valon väri on 4000K luonnon valkoinen. Valaisin myydään projektikohtaisesti. Teemme laskennan tilan mittojen ja käyttötarkoituksen mukaisesti. Ota meihin yhteyttä, niin lasketaan tarvittava valaisin määrä sinun projektille.
Samaa valaisinta löytyy myös eri tehoilla: 80W, 100W, 120W ja 200W
Tekniset tiedot
| Käyttöjännite | |
|---|---|
| Teho | 150 W |
| Valaisimen halkaisija | 416 mm |
| Korkeus | 166 mm |
| Paino | N/A g |
| LED tyyppi | SMD |
| Valon väri | |
| Lumen | 22.500 lm |
| Valaisukulma | 110° |
| Värintoistoindeksi CRI Ra | 70+ |
| Suojausluokka | IP65 |
| Käyttöympäristö | '-20°…+40°C |
| Valaisimen väri | Musta |
| Kytkentä | |
| Takuu | 24 kk |
| Standardit | EN 55015: 2013, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3:2013, EN 61547:2009 |
| Sertifikaatti | CE |
Katso myös

Lämmin valkoinen 3000 K, CRI90+. Teho 14,4 W/m, kirkas valaistus. Roiskevesisuojaus IP54. 24 V jännite, himmennettävissä. Helppo asentaa 5 m rulla.
67,90 €
Varastossa


RGB-monivärinen LED-nauha, IP54 roiskevesisuojaus. Teho 14,4 W/m, 24 V järjestelmä. 10 m rulla, 2 m johdot kummassakin päässä. Helppo katkaista 10 cm välein. Himmennettävissä RGB-ohjaimella.
79,90 €
Varastossa


Perinteinen SMD 2835 LED-nauha. Lämmin valkoinen 3000 K, CRI90+. Teho 14,4 W/m, noin 1000 lm/m. IP20 sisäkäyttöön kuiviin tiloihin, himmennettävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
49,90 €
Varastossa


Täydellinen LED-tähtitaivas – 216 optista kuitua. Sisältää valokoneen, muuntajan ja RF-kaukosäätimen. Sopii kattoon, saunaan ja spa-tiloihin. Kirkas 6000 K CREE-LED ja tuike-efekti. Helppo asentaa, kaikki tarvittavat osat mukana.
259,90 €
Varasto vähissä


12V. Hyvä valo. Himmennettävä. Helppo asentaa.
18,90 €
Varastossa


Tiheäledinen 2216-malli, yhtenäinen valo. Neutraali valkoinen 4000 K, CRI90+. Teho 16 W/m, tehokas valaistus. IP20 – kuiviin sisätiloihin, himmennettävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
51,90 €
Varastossa



