Tuotekuvaus
80W LED-hallivalaisin korkeiden tilojen valaisuun. Käytetään teollisuushallien ja varastojen valaisuun. Tehokas valaisin suurella valokulmalla takaa hyvän ja tasaisen valon koko tilaan. Valon väri on 4000K luonnon valkoinen. Valaisin myydään projektikohtaisesti. Teemme laskennan tilan mittojen ja käyttötarkoituksen mukaisesti. Ota meihin yhteyttä, niin lasketaan tarvittava valaisin määrä sinun projektille.
Samaa valaisinta löytyy myös eri tehoilla: 100W, 120W, 150W ja 200W
Tekniset tiedot
| Käyttöjännite | |
|---|---|
| Teho | 80 W |
| Valaisimen halkaisija | 416 mm |
| Korkeus | 166 mm |
| Paino | N/A g |
| LED tyyppi | SMD |
| Valon väri | |
| Lumen | 12.000 lm |
| Valaisukulma | 110° |
| Värintoistoindeksi CRI Ra | 70+ |
| Suojausluokka | IP65 |
| Käyttöympäristö | '-20°…+40°C |
| Valaisimen väri | Musta |
| Kytkentä | |
| Takuu | 24 kk |
| Standardit | EN 55015: 2013, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3:2013, EN 61547:2009 |
| Sertifikaatti | CE |
Katso myös


Laadukas SMD LED-nauha keittiöön. Neutraali valkoinen 4000 K, CRI90+. Teho 14,4 W/m, ~1000 lm/m. IP20 sisäkäyttöön kuiviin tiloihin, himmennettävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
55,90 €
Varastossa


Tunnelmavalaistuksen LED-nauha. Neutraali valkoinen 4000 K, CRI90+. Teho 4,8 W/m, 300 lm/m. Erinomainen valon laatu. Himmennettävä ja helppo asennus.
25,90 €
Loppu varastosta


Tiheäledinen 2216-malli, yhtenäinen valo. Neutraali valkoinen 4000 K, CRI90+. Teho 16 W/m, tehokas valaistus. IP20 – kuiviin sisätiloihin, himmennettävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
51,90 €
Varastossa


Tiheäledinen SMD 2216 – lähes pisteetön valo. Lämmin valkoinen 3000 K, CRI90+. Teho 16 W/m, voimakas valaistus. IP20 – sisätiloihin kuiviin tiloihin, himmennttävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
51,90 €
Varastossa

Lämmin valkoinen 3000 K, CRI90+. Teho 14,4 W/m, kirkas valaistus. Roiskevesisuojaus IP54. 24 V jännite, himmennettävissä. Helppo asentaa 5 m rulla.
67,90 €
Varastossa

Laadukas CRI90 värintoistoindeksi. Teho 14,4 W/m – kirkas valaistus. Suojausluokka IP54 roiskeita vastaan. 12 V jännite, himmennettävä. Helppo asennus 5 m rullalla.
67,90 €
Varastossa



