Tuotekuvaus
120W LED-hallivalaisin korkeiden tilojen valaisuun. Käytetään teollisuushallien ja varastojen valaisuun. Tehokas valaisin suurella valokulmalla takaa hyvän ja tasaisen valon koko tilaan. Valon väri on 4000K luonnon valkoinen. Valaisin myydään projektikohtaisesti. Teemme laskennan tilan mittojen ja käyttötarkoituksen mukaisesti. Ota meihin yhteyttä, niin lasketaan tarvittava valaisin määrä sinun projektille.
Samaa valaisinta löytyy myös eri tehoilla: 80W, 100W, 150W ja 200W
Tekniset tiedot
| Käyttöjännite | |
|---|---|
| Teho | 120 W |
| Valaisimen halkaisija | 416 mm |
| Korkeus | 166 mm |
| Paino | N/A g |
| LED tyyppi | SMD |
| Valon väri | |
| Lumen | 18.000 lm |
| Valaisukulma | 110° |
| Värintoistoindeksi CRI Ra | 70+ |
| Suojausluokka | IP65 |
| Käyttöympäristö | '-20°…+40°C |
| Valaisimen väri | Musta |
| Kytkentä | |
| Takuu | 24 kk |
| Standardit | EN 55015: 2013, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3:2013, EN 61547:2009 |
| Sertifikaatti | CE |
Katso myös


Himmennettävä 5W LED-alasvalo. Neutraali valkoinen 4000K valo. CRI90 – erinomainen värintoisto. Sopii 12V järjestelmiin. Valkoinen kehys.
17,90 €
Loppu varastosta


Laadukas SMD LED-nauha keittiöön. Neutraali valkoinen 4000 K, CRI90+. Teho 14,4 W/m, ~1000 lm/m. IP20 sisäkäyttöön kuiviin tiloihin, himmennettävä. 5 m rulla, jossa 2 m johtoa molemmissa päissä.
55,90 €
Varastossa


LED-nauha silikoniputkessa, neutraali valkoinen 4000 K. CRI90+ korkea värintoisto, 4,8 W/m. 12 V jännite, 300 lm/m valovirta. IP65 vesitiivis rakenne kosteisiin tiloihin. Himmennettävä ja helppo asentaa 5 m rulla.
36,90 €
Varastossa


Täydellinen LED-tähtitaivas – 216 optista kuitua. Sisältää valokoneen, muuntajan ja RF-kaukosäätimen. Sopii kattoon, saunaan ja spa-tiloihin. Kirkas 6000 K CREE-LED ja tuike-efekti. Helppo asentaa, kaikki tarvittavat osat mukana.
259,90 €
Loppu varastosta


Saunaan. Terassille. Paljon tähtiä. Parasta laatua. Näyttävä kokonaisuus ja ripaus luksusta.
479,90 €
Varastossa


