      Jussi peitelevy 2OS/IP21/85MM – valkoinen
      ABB Jussi
      Valkoinen
      7,59
      Verkkokauppa20
      Helsinki10
      Oulu10
      SKU: LT-2166112Tuoteosastot: LED Tarvikkeet, LED-himmentimet, LED-valonsäätimet
      Tuotekuvaus
      ABB Jussi sarjan peitelevy valonsäätimelle, valkoinen
      Peitelevy, Impressivo, 85mm, 2-osainen, valkoinen
      Tämä on ABB:n alkuperäisosa.
      Pakkauksen sisältö:
      Peitelevy 1 kpl
      ABB LED
      Tekniset tiedot
      Sähkönumero
      Väri
      Valkoinen
      Mitat
      85 x 156 x 11 mm
      Sertifikaatti
      CE
      Tuotemerkki
      ABB
      Katso myös
      LED-himmennin 5-24V IP68
      LED-himmennin
      Ledtek
      LED-himmennin 5-24V IP68
      IP68 vesitiivis LED-himmennin 5–24 V järjestelmiin. Pehmeä 0–100 % himmennys ilman välkkymistä. Soveltuu ulko- ja sisäasennuksiin. Kestää vettä, kosteutta ja sääolosuhteita. Kompakti ja helppo asentaa.
      Varastossa
      RF-vastaanotin 4x5A IP67
      Ledtek
      RF-vastaanotin 4x5A IP67
      IP67 vesitiivis RF vastaanotin yksiväri/CCT/RGB/RGBW LED-nauhoille. 4×5 A ulkokäyttöön, jopa 480 W tehoa. Pehmeä 0–100 % PWM-himmennys. Sopii terasseille, julkisivuille ja puutarhoihin. Toimii Ledtekin RF-ohjainten kanssa.
      Varastossa
      LED dimmer
      LED dimmer
      5-kanavainen LED-himmennin
      5-kanavainen LED-himmennin yksivärisille LED-nauhoille. Jopa 5A per kanava, suuri tehonkesto. Ohjaus RF-kaukosäätimellä tai painonapilla. Himmennys 0–100 %, välkkymätön PWM. CE- ja RoHS-hyväksytty, IP20 kotelointi.
      LED-himmennin LED-hipaisukytkin
      Kaappirunkoihin. Tasoihin. Piiloon tai näkyviin. Kytketään ledien ja muuntajan väliin.
      Loppu varastosta
      LED-nauhan 1-liitin 10 mm 5 kpl
      10 mm SMD. Nauha-johto. Puristusliitin.
      RF-vastaanotin 4x5A
      RF-vastaanotin 4x5A
      4-kanavainen RF vastaanotin yksiväri/CCT/RGB/RGBW LED-nauhoille. 5 A per kanava, tehoa vaativiin asennuksiin. Pehmeä 0–100 % PWM-himmennys. Toimii Ledtekin kaikkien RF-ohjainten kanssa. Muistaa viimeisen asetuksen sähkökatkon jälkeen.
      LED-alumiiniprofiili 1708 2m
      LED-alumiiniprofiili 1708 2m
      LED-alumiiniprofiili 1708 ilman kantta, päätypaloja ja kannakkeita. Profiilin pituus 2 metriä, leveys 17 mm ja korkeus 8 mm. Sopii enintään 12 mm levyisille LED-nauhoille. Anodisoitu alumiini takaa hyvän lämmönjohdon ja kestävyyden. Yhteensopivat kannet ja tarvikkeet saatavilla erikseen.
      4-kanavainen TOUCH-himmennin VA
      4-kanavainen touch LED-himmennin yksivärisille LED-nauhoille. Kosketusohjaus, tarkka 0–100 % PWM-himmennys. Jopa 5A per kanava, suuri tehonkesto. Yhteensopiva 12–24V LED-nauhojen kanssa. CE- ja RoHS-hyväksytty, helppo asennus.